Dziękujemy ks. Sławomirowi Jargielle za kapłańską posługę w naszej wspólnocie. Dzisiaj, o godz. 15.00 w Archikatedrze Lubelskiej – Ms
17 maja, 2026 0 comments AndrzejGlosNIEDZIELA – 17 maja - WNIEBOWSTÄ„PIENIE PAŃSKIE 7.00 + Alicja Bieniek – greg. 7.00 + Zenon Bieniek – greg. 8.30 DziÄ™kczynna z proÅ›bÄ
17 maja, 2026 0 comments AndrzejGlos