- Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na Lubelskie Seminarium Duchowne.
- Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 17.30 Nabożeństwo Majowe.
- W piątek – uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; o godz.17.30 –Nabożeństwo do św. Jadwigi a po Mszy św. wieczorowej – Nabożeństwo majowe.
- W sobotę o 9.00 spowiedź dzieci „pierwszokomunijnych”, tego dnia po Mszy św. wieczorowej, całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
- W przyszłą niedzielę dzieci z grupy parafialnej przystąpią do I Komunii św. Bardzo prosimy, by w miarę możliwości, Mszę św. „komunijną” o godz. 13.00 pozostawić dla dzieci i ich gości a uczestnictwo w niedzielnej liturgii przenieść na inne godziny.
- Zbierana za tydzień taca zostanie przeznczona na prowadzone w naszej parafii inwestycje.
- Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach majowych – w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej, w niedziele o godz. 17.30.
- 21 maja organizujemy wyjazd pielgrzymkowy na Zamojszczyznę a 6 czerwca, weźmiemy udział w jubileuszowej pielgrzymce członków Żywego Różańca na Jasną Górę – szczegółowe informacje i zapisy na obie pielgrzymki – w zakrystii. Finalizujemy też organizację jesiennych pielgrzymek samolotowych: na Sycylię i Maltę oraz do Lourdes i Barcelony – pozostały jeszcze pojedyncze wolne miejsca.
- Bóg zapłać za ofiary na Kościół: – na figurę św. Michała – 500 zł, bezimienna 400 zł, na konto bankowe parafii wpłynęło 300 zł.
- W niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 25 maja, rozpoczną się w naszej parafii Misje Święte. Prośmy Boga by stały się one dla nas wszystkich czasem łaski, duchowej odnowy, zbliżenia do Boga i do ludzi:
Panie Jezu, który ukochałeś nas do końca i nie chcesz śmierci grzesznika ale by nawrócił się i żył. Powierzamy Ci z ufnością czas naszych misji parafialnych i prosimy – Ześlij swojego Ducha Świętego na serca wszystkich parafian. Umocnij to co słabe, ulecz to co chore, pojednaj co skłócone , oświeć to co zakryte ciemnościami grzechu, uwolnij to co w kajdanach nałogów, ożyw to co duchowo umarłe. Udziel każdemu obfitości swoich darów i pomóż otworzyć serca na ogrom Twojej łaski.
Niech czas głoszenia Dobrej Nowiny odmieni oblicze naszej parafialnej ziemi.
Maryjo Matko Pięknej Miłości – módl się za nami.
Święty Michale – módl się za nami,
Święta Jadwigo Królowo – módl się za nami,
bł. Kard. Stefanie Wyszyński – módl się za nami
i świeci patronowie nasi – módlcie się za nami. Amen.