Dziękujemy serdecznie ks. Jerzemu Węzce za kapłańską posługę w naszej wspólnocie. Po Mszy św. przed kościołem, ks. Jurek będzie zbierał ofiary na rzecz parafii św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu.
Dzisiaj o godz. 17.30 – Nabożeństwo do bł. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.
Jutro Uroczystość św. App. Piotra i Pawła; taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „Świętopietrze”; Msze św. odprawiane będą o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca; w czwartek wieczorem – Godzina Święta; spowiedź pierwszopiątkowa rano w czasie nabożeństw i po południu od godz. 17.00; w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00. – modlitwy wynagradzające a wieczorem – nabożeństwo pierwszosobotnie i całonocne „Uwielbienie”.
Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
Do 26 lipca przyjmowane będą w parafiach zapisy na Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
Bóg zapłać za ofiary na Kościół – bezimienna 2000 zł i dwie bezimienne po 200 zł, na konto bankowe parafii wpłynęło 500 zł.