tel.: 81 740 41 54, ul. Koncertowa 15, 20-866 Lublin

parafia@swjadwiga.lublin.pl

Nr konta Parafii: 82 1240 2500 1111 0000 3772 3369

Niedziela 2 lipca 2023 r.

Niedziela 2 lipca 2023 r.

 1. Dziękujemy serdecznie ks. Mirosławowi Bieleckiemu za niedzielna posługę słowa w naszej wspólnocie.
 2. Dzisiaj, zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. Przed kościołem, 62 Lubelska Drużyna Starszoharcerska prowadzi kiermasz ciast z którego dochód zostanie przeznaczony na organizację wakacyjnego obozu dla harcerzy.
 4. Jutro, na placu katedralnym, o godz. 19.00, rozpoczną się Uroczystości ku czci Matki Bożej Płaczącej.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczorowej – Godzina święta, spowiedź pierwszopiątkowa rano w czasie nabożeństw i po południu od godz. 17.00.
 6. Za tydzień liturgie Mszy św. ubogaci swoim śpiewem Zespół „Taruta” z Ukrainy a zbierana taca zostanie przeznaczona na prowadzone w naszej parafii inwestycje.
 7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę Kół Radia Maryja do Częstochowy w dniu 9 lipca – zapisy każdego dnia po Mszy św. wieczorowej.
 8. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się uroczystość odnowienia ślubów wieczystych naszej parafianki S. Anny Greszty – Michalitki, pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.
 9. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę.
 10. W dniach 16 – 20 sierpnia Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje kolejne Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie. Gośćmi tegorocznego spotkania będą m.in. ks. Kamil Duszek, zespół „Małe TGD” i raper chrześcijański TAU – zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej Duszpasterstwa.
 11. Od kilku dni posługuje w naszej wspólnocie ks. Krzysztof Krzaczek – asystent kościelny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i członek Rady Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, witamy go bardzo serdecznie. Ks. Krzysztof będzie w naszej parafii rezydentem a zajął mieszkanie po ks. Michale Głowackim, który został proboszczem w Markuszowie. Ks. Michałowi dziękujemy za wieloletnią, gorliwą posługę duszpasterską na Czechowie, życzymy wszelkich potrzebnych łask i dobrego proboszczowania.
 12. Bóg zapłać za ofiary na Kościół: od uczestników pielgrzymki do Lichenia i Kalisza 480 zł, z ul. Smyczkowej 4 – 200 zł, na konto bankowe wpłynęło 250 zł.

Leave a Reply