7.00 Za parafian i wszystkich modlących się w naszym kościele
7.00 + Jan Pańczyk – greg.
8.30 + Ludwik i Krystyna ++ Rudnickich, Stanisław i Eugenia Leśniewicz
8.30 + Henryk Rybak (1 r.), Jadwiga i Józef Rybak
10.00 W intencji wszystkich wspólnot apostolskich Parafii św. Jadwigi Królowej i ich duszpasterzy
10.00 O dary Ducha Św. dla Ks. rekolekcjonisty i parafian aby głoszone słowo otworzyło serca wszystkich na przyjęcie przychodzącej na świat Miłości – Jezusa Chrystusa
10.00 + Aniela Frąckiewicz (22 r.) ++ Frąckiewiczów, Turyków i Byczyków
11.30 W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św., ich rodziców, katechetów i wychowawców
11.30 W 7 urodziny Maksymiliana – dziękczynna z prośbą o Boże bł., opiekę MB i łaski potrzebne dla niego, jego rodziców i rodzeństwa
11.30 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie dla Alicji i Adasia z racji urodzin
13.00 W intencji Ruchu Światło – Życie z naszej parafii
13.00 Z racji urodzin i imienin Basi – dziękczynna z prośba o Boże bł., stałą asystencję Ducha św., opiekę MB dla niej i jej rodziny
13.00 + Adela Stasiak
18.00 + Jan Flis
+ Tomasz Jęczeń – od ucz. pogrzebu
+ Jan ++ Krekorów i Kotusów
+ Franciszek Jaworski ++ Jaworskich
+ Kazimierz; ++ za zmarłych kapłanów
+ Barbara, Mirosław, Stefania, Zofia, Stanisław, Wiesława, Andrzej, Tatiana Michalewicz
PONIEDZIAŁEK – 4 grudnia
7.00 + Jan Pańczyk – greg. ZAKOŃCZENIE
7.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę MB dla Barbary
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św., opiekę MB, zdrowie dla Tomasza z racji urodzin
18.00 + Maria , Zdzisław Dębscy
18.00 + Marek Dyś (1 r. śm.)
18.00 + Barbara (imieninowa), Tadeusz
18.00 + Ewa Brzozowska (11 r. śm.) ++ Brzozowskich i Iwanków
WTOREK – 5 grudnia
7.00 + Józef Wagner w 1 r. śm.
7.30 + Adam Deptuś w m-c po śm.
7.30 + Weronika Boczek, Władysław
18.00 + Za brata Józefa i zm. rodziców Jana i Józefę w r. śm.
18.00 + Waldemar Rudzki
18.00 + Ryszard Jakubik w 10 r. śm.
18.00 + Marian Kanadys – int. od Róży Św. Wojciecha
ŚRODA – 6 grudnia
7.00 + Halina Górska – greg. 1.
7.30
18.00 + Władysław (33 r.), Antonina ++ Lewandowskich i Danielów
18.00 + Marian Wieleba (19 r.), Rozalia, Weronika, Władysław, Aleksander
18.00 + Rafał (17 r.), Jan, Natalia, Jan ++ Łukasików i Paruchów
18.00 + Jan Wiśniewski w 30 dzień po śm.
CZWARTEK – 7 grudnia
7.00 + Stanisław, Marianna, Irena
7.30 + Halina Górska – greg.
7.30 + Eugeniusz Targoński w 25 r. śm.
18.00 O święte powołania kapłańskie i zakonne – int. Kółek różańcowych
18.00 + Krzysztof Bielawski w 1 r. śm.
18.00 + Witold (2 r. śm.), Bogdan (30 r. śm.)
18.00 + Zofia, Stanisław, Janina, Stanisław
PIĄTEK – 8 grudnia
7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., dary Ducha św. i opiekę M.B. Różańcowej dla Marii i Jana Olechów i rodziny
9.00 + Jerzy, Janina, Józef, Henryk ++ Antoniuków i Żeleźników
9.00 + Halina Górska – greg.
12.00 ++ Stryjeckich, Trębaczowskich i Kiełczyńskich
18.00 W int. polecanych Bogu za wstawiennictwem Św. Jadwigi Królowej
18.00 + Franciszek Jaśkowski
18.00 + Stanisław Nowak – int. od siostrzenicy Barbary z rodziną
18.00 + Zbigniew Augustyniak
SOBOTA – 9 grudnia
7.00 + Andrzej Harasim w 10 r. śm.
7.30 + Halina Górska – greg.
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., dary Ducha św. i opiekę M.B. Różańcowej dla ks. Andrzeja – int. od Margaretki
18.00 + Leokadia, Wiesław (imieninowa)
18.00 + Jan Bartoszcze, Feliksa (k) w 10 r. śm, Bronisława, Władysław ++ Łobodów
18.00 + Wanda, Anna, Elżbieta, Stanisław i za zm. z ich rodzin